Спортът по телевизията днес

Спорт

 24 Четения

02:00 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на Австралия, първи ден, директно
02:00 Eurosport: Тенис: Открито първенство на Австралия, първи ден, директно
06:00 Max Sport 1: Футбол: Холандска Ередивизи Аякс – АДО Ден Хааг
06:00 Max Sport 2: Футбол: Испанска Ла Лига Бетис – Реал Мадрид
06:00 Max Sport 3: Футбол: Барса ТВ Барселона – Спортинг Лисабон, мач от Шампионската лига (17-18)
06:50 Film Plus: Тенис: Арина Сабаленка – Яфан Уан (Shenzhen Open, Шенджен; WTA International – II полуфинал, повторение)
08:00 Diema Sport: Футбол: Верея – Витоша, мач от Първа професионална лига, повторение
08:00 Diema Sport 2: Футбол: Евертън – Борнемут, мач от английската Висша лига, повторение
08:00 Max Sport 3: Футбол: Испанска Ла Лига Атлетико Мадрид – Леванте
08:00 Film Plus: Тенис: Арина Сабаленка – Алисън Риск (Shenzhen Open, Шенджен; WTA International – финал, повторение)
09:45 BNT 3: Баскетбол: Берое – Левски Лукойл – среща от Националната баскетболна лига
10:00 Nova Sport: Футбол: Милуол – Блекбърн Роувърс, мач от Чемпиъншип, повторение
10:00 Ring.BG: Стронгмен Шампионска лига
10:00 Diema Sport: Футбол: Берое – Ботев Враца, мач от Първа професионална лига, повторение
10:00 Diema Sport 2: Футбол: Тотнъм Хотспър – Манчестър Юнайтед , мач от английската Висша лига, повторение
10:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Рома – Дженоа
10:10 Film Plus: Футбол: Валенсия – Валядолид (Примера Дивисион, сезон 2018/19 – повторение)
11:35 BNT 3: Тенис-турнир „ASB Classic“: четвъртфинална среща
12:00 Max Sport 3: Футбол: Испанска Ла Лига Барселона – Ейбар
12:00 Diema Sport: Футбол: Верея – Славия, мач от Първа професионална лига, повторение
12:00 Diema Sport 2: Футбол: Бърнли – Фулъм , мач от английската Висша лига, запис
12:00 Film Plus: Тенис: Sydney International, Сидни (WTA Premier – повторение)
12:05 Nova Sport: Футбол: Лийдс Юнайтед – Дарби Каунти, мач от Чемпиъншип, повторение
12:30 Max Sport 1: Баскетбол: Еврокупа Морабанк Андора – УНИКС
14:00 Nova Sport: Футбол: Тулуза – Страсбург, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи
14:00 Diema Sport: Футбол: Ботев Враца – Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
14:00 Diema Sport 2: Футбол: Кардиф Сити – Хъдърсфийлд Таун , мач от английската Висша лига, запис
14:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Лацио – Каляри
14:15 Max Sport 1: Баскетбол: Евролига Фенербахче – Жалгирис
15:30 BNT 3: Тенис-турнир „ASB Classic“: четвъртфинална среща
16:00 Ring.BG: Стронгмен Шампионска лига
16:00 Max Sport 1: Баскетбол: Евролига Милано – Барселона
16:00 Max Sport 3: Футбол: Байерн ТВ Вердер Бремен – Байерн Мюнхен, мач от германската Бундеслига
16:00 Nova Sport: Баскетбол: Реал Мадрид – Сарагоса, мач от испанската баскетболна лига, повторение
16:00 Diema Sport: Волейбол: Финал за Купата на България, повторение
16:00 Film Plus: Тенис: Арина Сабаленка – Алисън Риск (Shenzhen Open, Шенджен; WTA International – финал и награждаване, повторение)
17:00 Eurosport: Тенис: Открито първенство на Австралия, първи ден
17:00 Diema Sport 2: Футбол: Лестър Сити – Саутхямптън , мач от английската Висша лига, запис
18:00 Ring.BG: Стронгмен Шампионска лига
18:00 Diema Sport: Футбол: Левски – Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
18:00 Max Sport 3: Футбол: Барса ТВ Леванте – Барселона, първи осминафинален мач за Купата на краля
18:05 Nova Sport: Футбол: Уигън Атлетик – Астън Вила, мач от Чемпиъншип, повторение
18:15 BNT 3: История за цяла една нация: Белгия документален филм за представянето на отбора на световното първенство по футбол Русия 2018
18:30 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на Австралия, първи ден
19:00 Max Sport 2: Футбол: Испанска Ла Лига Бетис – Реал Мадрид
20:00 Max Sport 3: Футбол: Байерн ТВ Интер – Байерн Мюнхен, финал на Шампионската лига (09-10)
20:00 Nova Sport: Футбол: Марсилия – Монако, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи
20:00 Diema Sport: Баскетбол: Маями Хийт – Мемфис Гризлис, мач от НБА, повторение
21:00 Diema Sport 2: „Светът на Висшата лига“, предаване за английски футбол (2018-19), 25-и епизод, повторение
21:00 Ring.BG: Стронгмен Шампионска лига
21:00 Max Sport 2: Футбол: Испанска Ла Лига Обзор
21:30 Film Plus: Футбол: Барселона – Ейбар (Примера Дивисион, сезон 2018/19 – повторение)
22:00 Max Sport 1: Баскетбол: Евролига Обзор
22:00 Diema Sport 2: Футбол: Манчестър Сити – Уулвърхямптън Уондърърс, мач от английската Висша лига, директно
22:00 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на Австралия, първи ден
22:00 Max Sport 2: Футбол: Испанска Ла Лига Реал Сосиедад – Еспаньол
22:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Милан – Фиорентина
22:15 Nova Sport: Футбол: Амиен – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение
23:00 Max Sport 1: Футбол: Холандска Ередивизи Фейенорд – ПСВ Айндховен
23:00 Diema Sport: Футбол: Лудогорец – Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
23:30 Film Plus: Тенис: Юлия Гьоргес – Южени Бушар (BGL BNP Paribas Luxembourg Open, Люксембург; WTA International – I полуфинал, повторение) /bukmeikar.com

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.