Спортът по телевизията днес

Спорт

 42 Четения

08:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Аякс – Реал Мадрид
08:00 Max Sport 1: Баскетбол: Евролига Баскония – Байерн Мюнхен
08:00 Diema Sport: Футбол: Левски – Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
08:00 Diema Sport 2: Футбол: Уимбълдън – Милуол, четвъртфинален мач за Купата на Футболната асоциация, повторение
08:00 Max Sport 2: Баскетбол: Евролига Баскония – Байерн Мюнхен
08:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Ювентус – Фрозиноне
09:00 Film Plus: Пряко: Тенис: Dubai Duty Free Tennis Championships, Дубай (WTA Premier)
10:00 Diema Sport: „Преди кръга“, предаване за български футбол (2018-19), 22-и епизод, повторение
10:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Аталанта – Милан
10:00 Nova Sport: Футбол: Блекбърн Роувърс – Мидълзбро, мач от Чемпиъншип, повторение
10:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Тотнъм – Борусия Дортмунд
10:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 500 Рио де Жанейро
10:00 Diema Sport 2: Футбол: Челси – Манчестър Юнайтед, четвъртфинален мач за Купата на Футболната асоциация, повторение
10:00 Max Sport 2: Тенис: ATP 500 Рио де Жанейро
11:45 BNT 3: Тенис-турнир от сериите АТР 250, Ню Йорк: полуфинална среща
12:00 Ring.BG: „УЕФА Шампионска лига“ – магазинно предаване
12:00 Diema Sport 2: Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2018-19), 5-и епизод, повторение
12:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 500 Рио де Жанейро
12:00 Max Sport 2: Тенис: ATP 500 Рио де Жанейро
12:00 Max Sport 3: Футбол: Копа Либертадорес Универсидад Чили – Мелгар
12:05 Nova Sport: Футбол: Сент Етиен – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение
12:30 Ring.BG: УЕФА Лига Европа – магазинно предаване
12:30 Diema Sport: Футбол: Славия – Черно море, мач от Първа професионална лига, директно
13:00 Ring.BG: УЕФА Лига Европа: Фенербахче – Зенит
14:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Рома – Болоня
14:00 Nova Sport: Футбол: Реймс – Рен, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи
14:00 Max Sport 1: Баскетбол: Евролига Анадолу Ефес – Гран Канария
14:00 Diema Sport 2: Футбол: Куинс Парк Рейнджърс – Уотфорд, четвъртфинален мач за Купата на Футболната асоциация, повторение
14:00 Max Sport 2: Баскетбол: Евролига Анадолу Ефес – Гран Канария
15:00 Diema Sport: Футбол: Лудогорец – Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига, директно
15:00 Ring.BG: УЕФА Лига Европа: БАТЕ Борисов – Арсенал
16:00 Nova Sport: Футбол: Астън Вила – Уест Бромич Албиън, мач от Чемпиъншип, повторение
16:00 Diema Sport 2: Волейбол: Нефтохимик – ЦСКА, мач от Суперлигата, повторение
16:00 Max Sport 3: Футбол: Шампионска лига Рома – Порто
16:05 Max Sport 1: Футбол: Холандска Ередивизи Грьонинген – Фейенорд
16:05 Max Sport 2: Футбол: Холандска Ередивизи Грьонинген – Фейенорд
17:00 Ring.BG: УЕФА Лига Европа: Спортинг Лисабон – Виляреал
17:30 Diema Sport: Футбол: ЦСКА – Ботев Враца, мач от Първа професионална лига, директно
18:00 Max Sport 3: Футбол: Барса ТВ „Андерсон“ , документален филм
18:05 Nova Sport: Футбол: Марсилия – Амиен, мач от френската Лига 1, повторение
18:30 Max Sport 1: Тенис: „ATP WT Uncovered“ Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
18:30 Max Sport 2: Тенис: „ATP WT Uncovered“ Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
18:30 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Понеделнишки обзор
19:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 500 Ротердам Обзор
19:00 Max Sport 2: Тенис: ATP 500 Ротердам Обзор
19:00 Ring.BG: УЕФА Лига Европа: Рапид Виена – Интер
19:30 BNT 3: Футбол: Селтик – Валенсия – среща от 1/16-финалите на турнира „Лига Европа“
19:30 Max Sport 3: Футбол: Байерн ТВ Аугсбург – Байерн Мюнхен, мач от германската Бундеслига
20:00 Max Sport 1: Баскетбол: Евролига Обзор
20:00 Max Sport 2: Баскетбол: Евролига Обзор
20:00 Nova Sport: Футбол: Монако – Нант, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи
21:00 Ring.BG: УЕФА Лига Европа – магазинно предаване
21:00 Diema Sport: Футбол: Славия – Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
21:00 Diema Sport 2: Баскетбол: Мач на звездите от НБА, повторение
21:30 Ring.BG: „УЕФА Шампионска лига“ – магазинно предаване
21:30 Max Sport 3: Студио „Футбол“
21:30 Max Sport 1: Тенис: ATP 500 Рио де Жанейро
21:30 Film Plus: Футбол: Реал /М/ – Жирона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 – повторение)
21:30 Max Sport 2: Тенис: ATP 500 Рио де Жанейро
22:00 Max Sport 3: Футбол: Шампионска лига Ливърпул – Байерн Мюнхен
22:00 TV+: Футбол: Барселона – Валядолид (Примера Дивисион, сезон 2018/19 – повторение)
22:15 Nova Sport: Баскетбол: Финал за Купата на краля, повторение
23:00 Diema Sport: Футбол: Лудогорец – Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
23:00 Diema Sport 2: Футбол: Нюпорт Каунти – Манчестър Сити, четвъртфинален мач за Купата на Футболната асоциация, повторение
23:30 BNT 3: Футбол: Лацио – Севиля – среща от 1/16-финалите на турнира „Лига Европа“
23:30 Max Sport 1: Тенис: ATP 500 Рио де Жанейро
23:30 Max Sport 2: Тенис: ATP 500 Рио де Жанейро
23:50 Max Sport 3: Студио „Футбол“

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.