Спортът по телевизията днес

Спорт

 46 Четения

08:00 Ring.BG: УЕФА Лига Европа: БАТЕ Борисов – Арсенал
08:00 Max Sport 1: Баскетбол: Евролига Милано – Дарушафака
08:00 Diema Sport: Футбол: Славия – Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
08:00 Diema Sport 2: Футбол: Брайтън & Хоув Албиън – Дарби Каунти, четвъртфинален мач за Купата на Футболната асоциация, повторение
08:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Каляри – Парма
09:00 Film Plus: Пряко: Тенис: Dubai Duty Free Tennis Championships, Дубай (WTA Premier)
10:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Дженоа – Лацио
10:00 Nova Sport: Футбол: Съндърланд – Акрингтън Стенли, мач от английската Лига 1, повторение
10:00 Ring.BG: УЕФА Лига Европа: Спортинг Лисабон – Виляреал
10:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 500 Рио де Жанейро
10:00 Diema Sport: Футбол: Лудогорец – Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
10:00 Diema Sport 2: Волейбол: Нефтохимик – ЦСКА, мач от Суперлигата, повторение
11:00 Max Sport 2: Баскетбол: Евролига Обзор
11:55 BNT 3: Тенис-турнир от сериите АТР 250, Ню Йорк: финал
12:00 Ring.BG: УЕФА Лига Европа: Рапид Виена – Интер
12:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 500 Рио де Жанейро
12:00 Max Sport 3: Футбол: Копа Либертадорес Барселона – Дефенсор Спортинг
12:00 Diema Sport: Футбол: ЦСКА – Ботев Враца, мач от Първа професионална лига, повторение
12:15 Nova Sport: Футбол: Дунав – Верея, мач от Първа професионална лига, директно
14:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Наполи – Торино
14:00 Ring.BG: УЕФА Лига Европа: Цюрих – Наполи
14:00 Max Sport 1: Баскетбол: Евролига Барселона – Жалгирис
14:00 Diema Sport 2: Футбол: Челси – Манчестър Юнайтед, четвъртфинален мач за Купата на Футболната асоциация, повторение
14:30 Diema Sport: Футбол: Локомотив Пловдив – Септември, мач от Първа професионална лига, директно
15:00 Max Sport 2: Тенис: ATP 500 Ротердам Гаел Монфис срещу Стан Вавринка, финал
16:00 Nova Sport: Футбол: Блекбърн Роувърс – Мидълзбро, мач от Чемпиъншип, повторение
16:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Аякс – Реал Мадрид
16:00 Max Sport 3: Футбол: Шампионска лига Ливърпул – Байерн Мюнхен
16:05 Max Sport 1: Футбол: Холандска Ередивизи Хееренвеен – ПСВ Айндховен
17:00 Diema Sport: Футбол: Витоша – Левски, мач от Първа професионална лига, директно
17:00 BNT 3: Футбол: Лацио – Севиля – среща от 1/16-финалите на турнира „Лига Европа“
17:30 Diema Sport 2: Студио „Волейбол“, директно
18:00 Max Sport 3: Футбол: Байерн ТВ Аугсбург – Байерн Мюнхен , мач от германската Бундеслига
18:00 Ring.BG: УЕФА Лига Европа: Спортинг Лисабон – Виляреал
18:00 Max Sport 1: Баскетбол: Евролига Фенербахче – Панатинайкос
18:00 Diema Sport 2: Волейбол: Марица – Безие, мач от Шампионската лига за жени, директно
18:05 Nova Sport: Футбол: Лион – Гингам, мач от френската Лига 1, повторение
19:00 BNT 3: Футбол: Среща от турнира „Лига Европа“
19:30 Diema Sport: „Домът на футбола“, предаване за български футбол (2018-19), 32-и епизод, директно
20:00 Diema Sport 2: Студио „Волейбол“, директно
20:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Ювентус – Фрозиноне
20:30 Diema Sport 2: Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2018-19), 5-и епизод, повторение
21:00 Ring.BG: УЕФА Лига Европа – магазинно предаване
21:00 Diema Sport: Футбол: Дунав – Верея, мач от Първа професионална лига, повторение
21:30 bTV Action: Студио „Шампионска лига“
21:30 Ring.BG: Студио УЕФА Шампионска лига
21:30 Max Sport 1: Тенис: ATP 500 Рио де Жанейро
21:30 Film Plus: Футбол: Райо Валекано – Атлетико /М/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 – повторение)
22:00 Diema Sport 2: Футбол: Пари Сен Жермен – Монпелие, мач от френската Лига 1, директно
22:00 bTV Action: Пряко, Шампионска лига: Атлетико (Мадрид) – Ювентус, коментатор Никола Кацаров
22:00 TV+: Футбол: Реал /М/ – Жирона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 – повторение)
22:00 Ring.BG: Пряко, УЕФА Шампионска лига: Шалке – Манчестър Сити, коментатор Петър Мисов
22:00 Max Sport 3: Футбол: Шампионска лига Лион – Барселона
22:15 Nova Sport: Футбол: Астън Вила – Уест Бромич Албиън, мач от Чемпиъншип, повторение
23:00 Diema Sport: Футбол: Локомотив Пловдив – Септември, мач от Първа професионална лига, повторение
23:30 Max Sport 1: Тенис: ATP 500 Рио де Жанейро
23:30 Film Plus: Тенис: Dubai Duty Free Tennis Championships, Дубай (WTA Premier – повторение)

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.