Спортът по телевизията днес

Спорт

 28 Четения

08:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Атлетико Мадрид – Ювентус
08:00 Max Sport 1: Баскетбол: Евролига Макаби Тел Авив – Олимпиакос
08:00 Diema Sport: Футбол: Дунав – Верея, мач от Първа професионална лига, повторение
08:00 Diema Sport 2: Футбол: Нюпорт Каунти – Манчестър Сити, четвъртфинален мач за Купата на Футболната асоциация, повторение
08:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Аталанта – Милан
08:40 Film Plus: Тенис: Бианка Андрееску – Су Уей Сие (ASB Classic, Окланд; WTA International – II полуфинал, повторение)
10:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Рома – Болоня
10:00 Nova Sport: Футбол: Саутенд Юнайтед – Портсмут, мач от английската Лига 1, повторение
10:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Шалке – Манчестър Сити
10:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 500 Рио де Жанейро
10:00 Diema Sport: Футбол: Локомотив Пловдив – Септември, мач от Първа професионална лига, повторение
10:00 Diema Sport 2: Волейбол: Марица – Безие, мач от Шампионската лига за жени, повторение
10:10 Film Plus: Футбол: Валенсия – Еспаньол (Примера Дивисион, сезон 2018/19 – повторение)
12:00 Diema Sport: „Домът на футбола“, предаване за български футбол (2018-19), 32-и епизод, повторение
12:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 500 Рио де Жанейро
12:00 Max Sport 3: Футбол: Копа Либертадорес Дефенсор Спортинг – Атлетико Минейро
12:00 Film Plus: Пряко: Тенис: Dubai Duty Free Tennis Championships, Дубай – четвъртфинали (WTA Premier)
12:05 Nova Sport: Баскетбол: Реал Мадрид – Барселона, финал за Купата на краля, повторение
13:00 Diema Sport: Футбол: Витоша – Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
14:00 Max Sport 1: Баскетбол: Евролига ЦСКА Москва – Реал Мадрид
14:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А СПАЛ – Фиорентина
14:00 Nova Sport: Футбол: Сент Етиен – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи
14:00 Diema Sport 2: Волейбол: Нефтохимик – ЦСКА, мач от Суперлигата, повторение
14:15 BNT 3: Обзор „Лига Европа“
14:40 BNT 3: Футбол: Среща от турнира „Лига Европа“
15:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Атлетико Мадрид – Ювентус
15:00 Diema Sport: Футбол: Славия – Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
16:00 Nova Sport: Футбол: Съндърланд – Акрингтън Стенли, мач от английската Лига 1, повторение
16:00 Max Sport 3: Футбол: Шампионска лига Лион – Барселона
16:00 Diema Sport 2: Баскетбол: Мач на звездите от НБА, повторение
17:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Шалке – Манчестър Сити
17:00 Film Plus: Пряко: Тенис: Dubai Duty Free Tennis Championships, Дубай – четвъртфинали (WTA Premier)
17:30 Diema Sport: Футбол: Берое – Етър, мач от Първа професионална лига, директно
17:50 BNT 3: Баскетбол: България – Русия – квалификационна среща за световно първенство пряко предаване от „Арена Ботевград“
18:00 Max Sport 3: Футбол: Шампионска лига „УЕФА Шампионска лига“, магазинно предаване
18:05 Nova Sport: Футбол: Монако – Нант, мач от френската Лига 1, повторение
18:30 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А „Екстра Калчо“
19:00 Max Sport 2: Студио „Баскетбол“
19:00 Ring.BG: УЕФА Лига Европа – магазинно предаване
19:00 Max Sport 3: Баскетбол: Евролига ЦСКА Москва – Гран Канария
19:30 Max Sport 2: Баскетбол: Евролига Анадолу Ефес – Олимпиакос
19:40 Ring.BG: Пряко, УЕФА Лига Европа: Виляреал – Спортинг Лисабон
19:45 bTV Action: Студио „Лига Европа“
19:50 BNT 3: Футбол: Среща от турнира „Лига Европа“ пряко предаване
19:55 bTV Action: Пряко, Лига Европа /реванш/: Арсенал – БАТЕ Борисов
20:00 Diema Sport 2: „Светът на Висшата лига“, предаване за английски футбол (2018-19), 31-ви епизод
20:00 Nova Sport: Футбол: Марсилия – Амиен, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи
21:00 Max Sport 1: Тенис: „ATP WT Uncovered“ Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
21:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Понеделнишки обзор
21:00 Diema Sport: Футбол: ЦСКА – Ботев Враца, мач от Първа професионална лига, повторение
21:20 Max Sport 2: Студио „Баскетбол“
21:30 BNT: Студио „Футбол“ коментарно предаване
21:30 Max Sport 1: Тенис: ATP 500 Рио де Жанейро
21:30 Film Plus: Футбол: Виляреал – Севиля (Примера Дивисион, сезон 2018/19 – повторение)
21:55 BNT 3: Футбол: Среща от турнира „Лига Европа“ пряко предаване
22:00 Max Sport 3: Баскетбол: Евролига Олимпия Милано – Макаби Тел Авив
22:00 Max Sport 2: Баскетбол: Евролига Барселона – Баскония
22:00 bTV Action: Пряко, Лига Европа /реванш/: Интер – Рапид Виена
22:00 Ring.BG: Пряко, УЕФА Лига Европа: Бетис – Рен
22:00 BNT: Футбол: Среща-реванш от турнира на Лига Европа пряко предаване
22:15 Nova Sport: Футбол: Блекбърн Роувърс – Мидълзбро, мач от Чемпиъншип, повторение
23:00 Diema Sport: Футбол: Берое – Етър, мач от Първа професионална лига, повторение
23:00 Diema Sport 2: Футбол: Челси – Манчестър Юнайтед, четвъртфинален мач за Купата на Футболната асоциация, повторение
23:30 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А „Екстра Калчо“
23:30 Film Plus: Футбол: Примера Дивисион – обзор на изминалия кръг
23:30 Max Sport 1: Тенис: ATP 500 Рио де Жанейро
23:50 Max Sport 2: Студио „Баскетбол“
23:50 BNT 3: Футбол: Среща от турнира „Лига Европа“

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.