Спортът по телевизията днес

Спорт

 20 Четения

02:00 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на Австралия, пети ден, директно
02:00 Eurosport: Тенис: Открито първенство на Австралия, пети ден, директно
06:00 Max Sport 1: Футбол: Холандска Ередивизи Утрехт – Аякс
06:00 Max Sport 3: Футбол: Барса ТВ Леванте – Барселона, първи осминафинален мач за Купата на краля
08:00 Diema Sport: Футбол: Арда – Локомотив ГО, мач от Втора професионална лига, повторение
08:00 Diema Sport 2: Футбол: Брайтън & Хоув Албиън – Ливърпул, мач от английската Висша лига, повторение
08:00 Max Sport 2: Футбол: Барса ТВ Леванте – Барселона, първи осминафинален мач за Купата на краля
08:00 Max Sport 3: Футбол: Испанска Ла Лига Виляреал – Хетафе
10:00 BNT 3: Баскетбол: Балкан – Левски Лукойл – четвъртфинална среща – реванш от турнира за Купата на България
10:00 Max Sport 1: Футбол: Холандска Ередивизи ПСВ Айндховен – Аякс
10:00 Nova Sport: Футбол: Преиграване от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение
10:00 Ring.BG: Стронгмен Шампионска лига
10:00 Film Plus: Футбол: Виляреал – Хетафе (Примера Дивисион, сезон 2018/19 – повторение)
10:00 Diema Sport: Футбол: Етър – Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
10:00 Diema Sport 2: Футбол: Уест Хям Юнайтед – Арсенал, мач от английската Висша лига, повторение
10:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Наполи – Емполи
12:00 Max Sport 3: Футбол: Испанска Ла Лига Атлетик Билбао – Севиля
12:00 Diema Sport: Футбол: Лудогорец – Ботошани, международен приятелски мач, повторение
12:05 Nova Sport: Баскетбол: Валенсия – Гран Канария, мач от испанската баскетболна лига, повторение
12:30 Max Sport 1: Баскетбол: Еврокупа Уникаха – Лимож
14:00 Nova Sport: Футбол: Гингам – Рен, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи
14:00 Diema Sport: Футбол: Левски – Витоша, мач от Първа професионална лига, повторение
14:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Милан – СПАЛ
14:15 Max Sport 1: Баскетбол: Евролига ЦСКА Москва – Байерн Мюнхен
15:00 Diema Sport 2: „Светът на Висшата лига“, предаване за английски футбол (2018-19), 26-и епизод, повторение
15:00 Film Plus: Тенис: Виктория Кузмова – Юлия Гьоргес (ASB Classic, Окланд; WTA International – I полуфинал, повторение)
15:30 BNT 3: Тенис-турнир „ASB Classic“: финал
16:00 Diema Sport: „Домът на футбола“, предаване за български футбол (2018-19), 27-и епизод, повторение
16:00 Max Sport 1: Баскетбол: Евролига Олимпиакос – Химки
16:00 Max Sport 3: Футбол: Байерн ТВ Айнтрахт Франкфурт – Байерн Мюнхен, мач от германската Бундеслига
16:00 Nova Sport: Футбол: Преиграване от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение
16:40 Film Plus: Тенис: Бианка Андрееску – Су Уей Сие (ASB Classic, Окланд; WTA International – II полуфинал, повторение)
17:00 Diema Sport: Студио „Футбол“, директно
17:30 Diema Sport: Футбол: Лудогорец – Хонвед, международен приятелски мач, директно
17:45 Max Sport 1: Баскетбол: Еврокупа Улм – Локомотив Кубан
18:00 Diema Sport 2: Студио „Волейбол“, директно
18:00 Ring.BG: Стронгмен Шампионска лига
18:00 Max Sport 3: Футбол: Испанска Ла Лига Валенсия – Валядолид
18:05 Nova Sport: Футбол: Преиграване от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение
18:10 Film Plus: Футбол: Примера Дивисион – обзор на изминалия кръг
18:30 Diema Sport 2: Волейбол: Монтана – Нефтохимик, мач от Суперлигата, директно
18:30 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на Австралия, пети ден
19:00 Max Sport 2: Футбол: Барса ТВ Барселона – Леванте, осминафинален мач реванш за Купата на краля
19:10 Film Plus: Тенис: Бианка Андреску – Юлия Гьоргес (ASB Classic, Окланд; WTA International – финал, повторение)
19:25 Diema Sport: Студио „Футбол“, директно
19:30 Max Sport 1: Студио „Баскетбол“
20:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А „Екстра Калчо“
20:00 Max Sport 1: Баскетбол: Евролига Жалгирис – Панатинайкос
20:00 Diema Sport: Футбол: Ботев Враца – ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
20:30 Diema Sport 2: Студио „Волейбол“, директно
20:30 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А „Преди кръга“
21:00 Eurosport 2: Футбол: Бундеслига, преди кръга
21:00 Max Sport 2: Футбол: Испанска Ла Лига „Хрониките на Ла Лига“
21:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Обзор на първия полусезон
21:00 Film Plus: Тенис: Hobart International, Хобарт (WTA International – финал, повторение)
21:30 Max Sport 2: Футбол: Испанска Ла Лига „Преди кръга“
21:30 Eurosport 2: Футбол: Бундеслига, Хофенхайм – Байерн Мюнхен, директно
21:45 Nova Sport: Футбол: Лил – Амиен, мач от френската Лига 1, директно
21:45 Diema Sport 2: Футбол: Норич Сити – Бирмингам Сити, мач от Чемпиъншип, директно
21:50 Max Sport 1: Студио „Баскетбол“
22:00 Max Sport 1: Баскетбол: Евролига Баскония – Милано
22:00 Max Sport 2: Футбол: Испанска Ла Лига Хетафе – Алавес
22:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Интер – Милан
23:00 Film Plus: Тенис: Sydney International, Сидни (WTA Premier – финал, повторение)
23:00 Diema Sport: Волейбол: Монтана – Хебър, мач от Суперлигата, повторение
23:30 BNT 3: Тенис-турнир „ASB Classic“: финал
23:40 Nova Sport: Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2018-19), 3-и епизод, повторение
23:50 Max Sport 1: Студио „Баскетбол“ /bukmeikar.com

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.