Спортът по телевизията днес

Спорт

 40 Четения

08:00 Diema Sport 2: Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2018-19), 3-и епизод, повторение
08:00 Diema Sport: Волейбол: ЦСКА – Нефтохимик/Звездец, четвъртфинален мач за Купата на България, повторение
08:00 Max Sport 3: Футбол: Испанска Ла Лига Райо Валекано – Селта
08:00 Film Plus: Пряко: Тенис: Sydney International, Сидни – финал (WTA Premier)
08:30 Eurosport: Тенис: Открито първенство на Австралия, квалификации, директно
09:15 BNT 3: Тенис-турнир „ASB Classic“: полуфинална среща
10:00 Eurosport: Тенис: ATP турнир в Синди, финал, директно
10:00 Nova Sport: Футбол: Лийдс Юнайтед – Дарби Каунти, мач от Чемпиъншип, повторение
10:00 Ring.BG: Стронгмен Шампионска лига
10:00 Diema Sport: Волейбол: Хебър – Марек, четвъртфинален мач за Купата на България, повторение
10:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Каляри – Рома
11:00 BNT 3: Тенис-турнир „ASB Classic“: полуфинална среща
11:00 Film Plus: Футбол: Хетафе – Барселона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 – повторение)
12:00 Max Sport 1: Баскетбол: Евролига Милано – Барселона
12:00 Diema Sport: Волейбол: Монтана – Левски, четвъртфинален мач за Купата на България, повторение
12:00 Max Sport 3: Футбол: Барса ТВ Барселона – Пари Сен Жермен, мач от Шампионската лига (16-17)
12:05 Nova Sport: Футбол: Тотнъм Хотспър – Челси, първи полуфинален мач за Карабао къп, повторение
12:45 BNT 3: Лига Европа – обзор на груповата фаза магазинно предаване /7 епизод/
13:00 Diema Sport 2: „Светът на Висшата лига“, предаване за английски футбол (2018-19), 25-и епизод, повторение
13:00 Film Plus: Футбол: Примера Дивисион – обзор на изминалия кръг
13:45 Max Sport 1: Баскетбол: Еврокупа Лимож – Валенсия
14:00 Diema Sport: „Домът на футбола“, предаване за български футбол (2018-19), 26-и епизод, повторение
14:00 Nova Sport: Футбол: Лион – Реймс, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи
14:00 Film Plus: Тенис: Sydney International, Сидни – финал (WTA Premier – повторение)
14:00 Max Sport 2: Футбол: Испанска Ла Лига Леганес – Уеска
14:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Лацио – Сампдория
14:10 BNT 3: Тенис-турнир „ASB Classic“: финал
14:30 Diema Sport 2: Футбол: Уест Хям Юнайтед – Арсенал, мач от английската Висша лига, директно
15:00 Diema Sport: Студио „Волейбол“, директно
15:30 Diema Sport: Волейбол: Полуфинален мач за Купата на България, директно
16:00 Max Sport 1: Баскетбол: Евролига Панатинайкос – Байерн Мюнхен
16:00 Max Sport 3: Футбол: Шампионска лига Байерн Мюнхен – Бенфика
16:00 Film Plus: Тенис: Brisbane International, Бризбън – финал (WTA Premier – повторение)
17:00 Nova Sport: Футбол: Уигън Атлетик – Астън Вила, мач от Чемпиъншип, директно
17:00 Diema Sport 2: Футбол: Брайтън & Хоув Албиън – Ливърпул, мач от английската Висша лига, директно
17:00 Ring.BG: Стронгмен Шампионска лига
17:15 Max Sport 2: Футбол: Испанска Ла Лига Валенсия – Валядолид
17:30 Diema Sport: Студио „Волейбол“, директно
17:55 BNT 3: Баскетбол: Берое – Левски Лукойл – среща от Националната баскетболна лига пряко предаване от Стара Загора
18:00 Max Sport 1: Тенис: „ATP WT Uncovered“ Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
18:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Наполи – Фрозиноне
18:15 Diema Sport: Волейбол: Полуфинален мач за Купата на България, директно
18:30 Film Plus: Тенис: Hobart International, Хобарт – финал (WTA International – повторение)
19:00 Ring.BG: ПРЯКО: Волейбол, Серия А: Перуджа – Чивитанова
19:30 Nova Sport: Футбол: Милуол – Блекбърн Роувърс, мач от Чемпиъншип, директно
19:30 Diema Sport 2: Футбол: Челси – Нюкасъл Юнайтед , мач от английската Висша лига, директно
19:30 Max Sport 2: Футбол: Испанска Ла Лига Жирона – Алавес
20:00 Max Sport 3: Футбол: Шампионска лига Интер – Барселона
20:15 Diema Sport: Студио „Волейбол“, директно
21:00 Eurosport 2: Тенис: ATP турнир в Синди, финал
21:00 Diema Sport: Футбол: Каен – Лил, мач от френската Лига 1, директно
21:45 Max Sport 2: Футбол: Испанска Ла Лига Виляреал – Хетафе
22:00 Diema Sport 2: Футбол: Кристъл Палас – Уотфорд, мач от английската Висша лига, запис
22:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Ювентус – Интер
22:00 Film Plus: Тенис: Shenzhen Open, Шенджен – четвъртфинали (WTA International – повторение)
22:05 Nova Sport: Футбол: Амиен – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, запис
23:30 Diema Sport: Класика от „А“ Професионална футболна група: ЦСКА – Локомотив София (2014-15), повторение
23:50 Diema Sport 2: Футбол: Уест Хям Юнайтед – Арсенал, мач от английската Висша лига, повторение

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.