Спорт

 327 Четения

08:00 Diema Sport: Футбол: Литекс – Арда, мач от Втора професионална лига, повторение
08:00 Diema Sport 2: Футбол: Нюкасъл Юнайтед – Блекбърн Роувърс, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение
08:00 Max Sport 3: Футбол: Испанска Ла Лига Валядолид – Райо Валекано
08:30 Film Plus: Пряко: Тенис: Sydney International, Сидни (WTA Premier)
10:00 Eurosport: Тенис: ATP турнир в Синди, четвърти ден, директно
10:00 Nova Sport: Футбол: Лион – Страсбург, четвъртфинален мач за Купата на Лигата, повторение
10:00 Ring.BG: Стронгмен Шампионска лига
10:00 Diema Sport: Футбол: Локомотив Пловдив – Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
10:00 Diema Sport 2: Футбол: Тотнъм Хотспър – Челси, първи полуфинален мач за Купата на Лигата, повторение
10:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Ювентус – СПАЛ
11:30 Film Plus: Пряко: Тенис: Sydney International, Сидни (WTA Premier)
12:00 Max Sport 1: Баскетбол: Евролига Химки – Фенербахче
12:00 Eurosport: Тенис: Открито първенство на Австралия, квалификации, директно
12:00 Diema Sport: Футбол: Етър – Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
12:00 Max Sport 3: Футбол: Испанска Ла Лига Хетафе – Барселона
12:05 Nova Sport: Футбол: Пари Сен Жермен – Лион, мач от френската Лига 1, повторение
13:00 Diema Sport 2: Футбол: Борнемут – Брайтън & Хоув Албиън, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение
13:30 Film Plus: Футбол: Алавес – Валенсия (Примера Дивисион, сезон 2018/19 – повторение)
13:45 Max Sport 1: Баскетбол: Еврокупа Вилюрбан – Улм
14:00 Nova Sport: Футбол: Фулъм – Олдъм Атлетик, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи
14:00 Diema Sport: Футбол: Витоша – Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
14:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Интер – Фрозиноне
14:35 BNT 3: Лига Европа – обзор на груповата фаза магазинно предаване /7 епизод/
15:00 Diema Sport 2: Футбол: Евертън – Линкълн Сити, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение
15:25 BNT 3: Световно клубно първенство по футбол: Кашима Антлърс /Япония/ – Реал /Мадрид/ – полуфинална среща
15:30 Max Sport 1: Тенис: „ATP WT Uncovered“ Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
15:30 Film Plus: Тенис: Sydney International, Сидни (WTA Premier – повторение)
16:00 Nova Sport: Футбол: Марсилия – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение
16:00 Max Sport 1: Футбол: Холандска Ередивизи Фейенорд – Венло
16:00 Diema Sport: Волейбол: Хебър – Нефтохимик, полуфинален мач за Купата на България (2018), повторение
16:00 Max Sport 3: Футбол: Шампионска лига АЕК – Байерн Мюнхен
16:45 Eurosport 2: Тенис: ATP турнир в Синди, четвърти ден
17:00 Diema Sport 2: Футбол: Блекпул – Арсенал, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение
18:00 BNT 3: Световно клубно първенство по футбол: Реал /Мадрид/ – Ал Аин /ОАЕ/ – финал
18:00 Ring.BG: Стронгмен Шампионска лига
18:00 Max Sport 1: Баскетбол: Евролига Олимпиакос – Баскония
18:00 Diema Sport: Волейбол: Монтана – Добруджа, полуфинален мач за Купата на България (2018), повторение
18:00 Max Sport 3: Футбол: Испанска Ла Лига Реал Мадрид – Реал Сосиедад
19:00 Max Sport 2: Футбол: Испанска Ла Лига „Архивите на Ла Лига“
19:00 Diema Sport 2: Футбол: Манчестър Юнайтед – Рединг, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение
19:30 Max Sport 2: Футбол: Испанска Ла Лига „Спасяванията на 2018“
19:30 Film Plus: Тенис: ASB Classic, Окланд (WTA International – финал, повторение)
19:45 Nova Sport: Футбол: Монако – Рен, четвъртфинален мач за Купата на Лигата, директно, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи
20:00 Diema Sport: „Домът на футбола“, предаване за български футбол (2018-19), 26-и епизод, директно
20:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Лацио – Милан
20:30 Max Sport 2: Футбол: Испанска Ла Лига „Светът на Ла Лига“
21:00 Diema Sport: Класика от „А“ Професионална футболна група: ЦСКА – Локомотив София (2014-15), повторение
21:00 Eurosport 2: Тенис: ATP турнир в Синди, четвърти ден
21:00 Max Sport 1: Баскетбол: Евролига Панатинайкос – Байерн Мюнхен
21:15 Max Sport 2: Студио „Баскетбол“
21:30 Film Plus: Футбол: Хетафе – Барселона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 – повторение)
21:45 Max Sport 2: Баскетбол: Евролига Милано – Барселона
21:45 Diema Sport 2: Футбол: Манчестър Сити – Бъртън Албиън, първи полуфинален мач за Купата на Лигата, директно
22:00 Max Sport 3: Баскетбол: Еврокупа Лимож – Валенсия
22:00 bTV Action: Реал Мадрид – Леганес (футбол за Купата на краля)
22:05 Nova Sport: Футбол: Бордо – Авър, четвъртфинален мач за Купата на Лигата, директно
22:05 Diema Sport: Футбол: Пари Сен Жермен – Гингам, четвъртфинален мач за Купата на Лигата, директно
23:00 Eurosport: Тенис: ATP турнир в Синди, четвърти ден
23:00 Max Sport 1: Баскетбол: Еврокупа Морабанк Андора – УНИКС
23:30 BNT 3: Мечти документален филм за ФИФА Световно първенство 2018
23:30 Film Plus: Тенис: Анастасия Севастова – Гарбине Мугуруса (2018 WTA Elite Trophy, Джухай – повторение)
23:35 Max Sport 2: Студио „Баскетбол“

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.